Nasze pokoje

Pokoje Gościnne „Noclegi Młynarczyk” położone są w górnej części Jurgowa, blisko Stacji Narciarskiej Hawrań, z pięknym widokiem na Tatry Bielskie.  Oferujemy przytulne, pokoje 2,3 i 4 osobowe w całości wykonane w drewnie. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę, i każdy posiada balkon. Do dyspozycji gości oddajemy aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, płytę indukcyjną, czajnik elektryczny oraz komplet naczyń i sztućców.

 

 

 

 

Struktura pokoi:

Pokój nr 1 – 4 osobowy, wyposażony w 4 pojedyncze łóżka z niezależną łazienką (prysznic, umywalka, ubikacja) i balkonem. W pokoju znajduje się również telewizor oraz lampka nocna.

 

 

 

 

 

Pokój nr 2 – 2 osobowy, wyposażony w 2 pojedyncze łóżka (z możliwością  złączenia w łóżko małżeńskie) z niezależną łazienką (prysznic, umywalka, ubikacja) i balkonem. W pokoju  telewizor oraz lampka nocna.

 

 

 

 

 

Pokój nr 3 – 3 osobowy, wyposażony w 3 pojedyncze łóżka (dwa o konstrukcji umożliwiającej łączenie w łóżko małżeńskie (bez deski na środku) z niezależną łazienką (prysznic, umywalka, ubikacja) i balkonem. W pokoju  telewizor oraz lampka nocna.

 

 

 

 

 

Pokój nr 4 – 2 osobowy, wyposażony w 2 pojedyncze łóżka (jedno łóżko wysuwane umożliwiające dostawkę dla 3 osoby) z niezależną łazienką (prysznic, umywalka, ubikacja) i balkonem. W pokoju  telewizor oraz lampka nocna.

 

 

 

 

 

Dla dzieci w ogrodzie przygotowaliśmy huśtawki oraz domek ze zjeżdżalnią i piaskownicą.

 

 

 

W budynku znajduje się ogrzewane pomieszczenie zima służące do przechowywania nart i suszenia butów, a latem można tam schować rowery lub wózki dziecięce. Pomieszczenie oczywiście jest zamykane na klucz. W ogrodzie przygotowaliśmy również utwardzone miejsce z ławeczkami i parasolem gdzie można spokojnie odpocząć lub zapalić grilla. Obok budynku znajduje się utwardzony parking, brama ogrodzenia na noc jest zamykana.

Leave a comment